reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 25 lutego 2009

Assembléon i Yamaha Motors rozszerzają współpracę

Producenci maszyn Pick & Place, Assembléon oraz Yamaha, ponownie odnowili swoją 20 letnią już współpracę. Umowa jest najdłużej funkcjonującym porozumieniem w branży producentów sprzętu SMD pomiędzy japońską i europejską firmą. Obecnie zakres umowy został rozszerzony - Assembléon stał się globalnym dealerem Yamaha poza Azją.
Współpraca pomiędzy firmami rozpoczęła się w roku 1988, kiedy to Assembléon rozpoczął marketing maszyn P&P Yamaha typu CSM 46 i CSM 60 na terenie USA oraz Europy. Od tej pory współpraca zaowocowała wprowadzeniem na rynki kilku systemów i technologii, włączając to wprowadzenie dwóch nowych, kluczowych linii produktów w zeszłym roku. Nowymi liniami są maszyny serii MC (Modular Compact) Pick & Place oraz, zupełnie nowe dla Assembléon, sitodrukarki. Jako iż wiele błędów powstaje na etapie sitodruku, ich wprowadzenie pomoże Assembléon utrzymać najniższe wskaźniki defect-per-million w branży.

20 wzajemnego zaufania i współpracy

André Papoular, nowy CEO Assembléon powiedział ‘Jestem zachwycony, że mogę podpisać nową umowę zaraz po przyjściu do Assembléon. Relacje z Yamaha bazują na ponad dwudziestu latach wzajemnego zaufania oraz dzielenia się doświadczeniem i ekspertyzą. Pogłębienie współpracy pomoże nam uatrakcyjnić naszą propozycję rynkową i lepiej dopasować nasze portfolio produktów. Współpraca pozwoli również obu firmom w adaptacji do szybko zmieniających się warunków i wymagań rynkowych, zapewniając większą elastyczność i szybszą reakcję na potrzeby klientów’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1