reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© batman2000-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 marca 2012

Co nowego w TechniSacie?

TechniSat Digital Sp. z o. o, producent urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii cyfrowej, zatrudniający ponad 800 osób w Siemianicach (stan na koniec 2011 r.) niedawno zainwestował w rozbudowę kompleksu produkcyjnego i ciągle się rozwija.

- TechniSat w dążeniu do poprawy jakości produkcji – procesu – rozpoczyna wprowadzanie w 2012 roku systemu ciągłego doskonalenia, w tym Kaizen (z 5S). Podstawową regułą Kaizen jest ciągłe zaangażowanie w chęć podnoszenia jakości filmy i produktu. Polega to na włączeniu procesu myślowego na każdym etapie produkcji i jest odpowiedzią na zautomatyzowane,tradycyjne podejście do produkcji masowej, które eliminuje potrzebę świadomej oceny wykonywanego zadania.
W całej firmie trwa intensywny proces szkoleń, także dla pracowników produkcji – poprzez odpowiednio wyszkolonych kierowników zmian i liderów. A motto – „Dążymy do doskonałości” – myślę na zawsze już pozostanie naszą myślą przewodnią Jerzy Radek, Dyrektor TechniSat Digital Sp. z o.o.
- Ponadto na lutowym posiedzeniu Rady Pracowniczej omówiono kwestię premii, które zostają „unowocześnione” i dostosowane do zasad sprawiedliwszego rozdzielania. Promowane będą postawy aktywnego uczestnictwa w pracy, zaangażowania, aktywności. System zaczął działać 1 marca. - Pod koniec lutego 2012 r. odbył się w firmie audyt wewnętrzny, który został zaliczony na poziomie 81% zgodności. (Status audytu PASS). - Wyniki za styczeń i luty 2012 roku są ponad dwukrotnie wyższe od uzyskanych w analogicznym okresie w roku 2011.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 12 2020 12:15 V18.6.4-1