reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Źródło: Zelmer Przemysł elektroniczny | 06 lutego 2009

Zelmer wstrzymał produkcję

Lider polskiego rynku drobnego AGD Zelmer został zmuszony do wstrzymania produkcji.
Gazeta Wyborcza poinformowała, iż Zelmer wstrzymał produkcję. GW cytuje Janusza Płocicę, Prezesa Zelmer: ‘Podjęcie tej decyzji było dla nas niezbędne. W sytuacji dużej niepewności co do przyszłości rynku polskiego i rynków eksportowych musimy szybko reagować i podejmować nawet trudne z punktu widzenia załogi decyzje. Kilkadziesiąt osób w tym czasie uczestniczyć będzie we wcześniej zaplanowanych szkoleniach, refundowanych ze środków unijnych, pozostali wykorzystają urlopy.’

Kilka dni temu informowaliśmy, iż Spółka draża program dobrowolnych odejść, który obejmie prawdopodobnie od kilkudziesięciu do stu pracowników. ‘Rozwijający się w szybkim tempie kryzys dotyka również naszą firmę. Wstrzymanie produkcji, podobnie jak program dobrowolnych odejść pomoże nam przejść z sukcesem przez trudny okres’ powiedział dla GW Janusz Płocica.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1