reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 02 lutego 2009

Elzab nie odczuwa kryzysu

Elzab uzależniony jest głównie od kondycji przedsiębiorstw handlowych, a te mają się całkiem dobrze. Niewykluczone jest, iż firma będzie poszukiwała nowych pracowników.
Nowiny Zabrzańskie zamieściły wypowiedź Damiana Szewczyka, Dyrektora Marketingu w Elzab SA: ‘Na razie odpukać, kryzys nie ma wpływu na naszą sprzedaż. Wyniki za IV kwartał mamy bardzo dobre. Nasza kondycja zależy głównie od kondycji polskiego handlu, a ten ma się znakomicie – szacuje się, że na świąteczne zakupy Polacy wydali znacznie więcej niż rok wcześniej. W Elzab trwa integracja kapitałowa z branżowymi spółkami Exorigo oraz UPOS System. Są plany, by część ich produkcji przenieść do Zabrza. W związku z tym na pewno nie będzie zwolnień, raczej będziemy szukać nowych specjalistów do działu produkcji’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1