reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Quicktronics Przemysł elektroniczny | 02 sierpnia 2011

Quicktronics otwiera oddział w Polsce

Quicktronics PCB & Electronics Service GmbH, niemiecki partner w zakresie obwodów drukowanych, ogłosił otwarcie biura sprzedaży w Polsce. Ta nowa spółka zależna pozwoli klientom Quicktronics w północno-wschodniej Europie na szybszą i bardziej efektywną współpracę z firmą.
Coraz więcej firm polega na wiedzy i usługach Quicktronics.16-letnie doświadczenie w branży zapewnia wiarygodne i profesjonalne doradztwo w zakresie produkcji płytek drukowanych. Ze względu na rosnącą liczbę klientów i wymagania dotyczące jakości, firma postanowiła otworzyć w Polsce oddział, który pozwoli na lepszą obsługę rynków zbytu.

Jako długoletni pracownik Quicktronics i polski native speaker, Martin Skotniczny stał się osobą odpowiedzialną za nowe biuro w Polsce. - Kiedy kierownictwo Quicktronics uwzględniło moją osobę w swoich planach ekspansji w tym regionie, nie potrzebowałem wiele czasu, by pozytywnie rozważyć propozycję – mówi.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2