reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 09 września 2008

ELZAB wzmacnia swoją pozycję rynkową

Lider rynku kas fiskalnych łączy się z Exoringo oraz UPOS System.
ELZAB jest jednym z liderów produkcji kas fiskalnych w Polsce. Exorigo Sp. z o.o. jest dostawcą kompletnych rozwiązań informatycznych dla firm z sektora handlowego i dystrybucyjnego. Również UPOS System Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu i obsłudze systemów informatycznych dla firm sektora handlu detalicznego. Głównym celem fuzji jest połączenie kompetencji i doświadczeń trzech podmiotów oraz poszerzenie rynku odbiorców. Według Zarządu Spółki, integracja kapitałowa umożliwi ponadto uzyskanie efektu synergii związanego ze wspólną działalnością produkcyjną i rozwojową.

Fuzja będzie realizowana w dwóch etapach. W pierwszym Exorigo przejmie akcje ELZAB należące do BBI Capital NFI, w zamian za udziały w Exorigo. W drugim, nastąpi podniesienie kapitału zakładowego ELZAB poprzez emisję akcji, które obejmą właściciele Exorigo i UPOS wnosząc w zamian posiadane udziały w spółkach Exorigo i UPOS do ELZAB.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1