reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 31 maja 2011

Chińczycy zainteresowani inwestycjami w Polsce

PAIiIZ podpisał umowę z gospodarczo najważniejszą dla Polski prowincją Jiangsu, która działa aktywnie w takich branżach jak ICT, elektronika, motoryzacja i AGD. Ma ona zachęcić firmy do inwestowania w naszym kraju.
Jednym z głównych założeń dokumentu jest rozwój współpracy w sferze sektorów nowoczesnych technologii i usług.

Porozumienie między Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych i Radą Promocji Handlu Międzynarodowego - Oddział Prowincji Jiangsu (CCPIT Jiangsu Sub - Council) podpisane zostało 20 maja 2011 w Nankinie. Dokument, który podpisał Prezes PAIiIZ Sławomir Majman i Wiceprezes CCPIT Jiangsu - Pani Qiu Xiaoping, zobowiązuje strony m.in. do bliższej współpracy w zakresie sektorów nowoczesnych technologii i usług, organizacji misji handlowych i inwestycyjnych oraz profesjonalnej współpracy w sferze wymiany informacji dotyczących warunków oferowanych inwestorom np. regulacji prawnych itp.

Strona chińska podkreśla, iż w najbliższym planie pięcioletnim władze prowincji zakładają zdecydowanie większe zaangażowanie firm z prowincji w działalność inwestycyjną za granicą. Warto podkreślić, że wiele firm z regionu Jiangsu działa aktywnie w takich branżach jak ICT, elektronika, motoryzacja, chemia, sprzęt dla energetyki odnawialnej, biotechnologia, farmacja, przemysł maszynowy i AGD, informuje PAIiIZ.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2