reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Samsung Przemysł elektroniczny | 25 maja 2011

Samsung Surround Air Track HW-D550: Co jest w środku?

Czy Alpha & Omega, International Rectifier, Infineon i NEC mają ze sobą cokolwiek wspólnego? Nie inaczej! Projektor dźwięku Samsung Surround Air Track HW-D550.
Projektor dźwięku HW-D550 to urządzenie, którego smukły kształt i nowoczesne wykończenie, będzie pasować do każdego wnętrza mieszkalnego. Producent zadbał o ukrycie wszystkich gniazd. Wyposażył go także w porty HDMI i bezprzewodowy subwoofer umożliwiający jego wygodne ustawienie w pokoju.

Jednak dla ekipy Chipworks jakość dźwięku ani też design pasujący do wnętrza domu, nie są najważniejsze. Postanowili oni sprawdzić jak zbudowane jest urządzenie Samsung Surround Air Track HW-D550 tak „od środka”. Wyjęli narzędzia i...
Zobaczcie sami, co tam znaleźli.

Wewnątrz głównego komponentu możemy zaobserwować bardzo dobrze zagospodarowane miejsce. Analitycy Chipworks nie spędzili wiele czasu na analizie systemu, jednakże według nich płytka zawiera sporo niewykorzystanych punktów lutowniczych oraz bardzo ładnie opisane wyjścia, co jest niespotykane w tego typu urządzeniach (przenośnych).

Bezprzewodowa komunikacja audio jest wspierana przy wykorzystaniu technologii z procesora SMSC DARR83, a komunikacją sieciową zajmuje się układ Airoha.

Chipy:
Wszystkie zdjęcia/tabele© Chipworks
-----

Źródło: Więcej znajdziecie na Chipworks.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2