reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 24 maja 2011

E-myto nawet w połowie nie gotowe

Kapsch obiecywał postawienie w maju 100 bramek elektronicznego systemu poboru opłat drogowych. Do tej pory jest 48 -czytamy w "Pulsie Biznesu".
Za niewiele ponad miesiąc powinno ruszyć polskie e-myto. Już teraz widać, że austriacki Kapsch, który wygrał przetarg na jego budowę ma spory poślizg. Na razie wykonał mniej niż 50% planu – czytamy w „Pulsie Biznesu”.

- Zbudowano 48 w pełni wyposażonych bramownic. Kolejnych 40 ma gotowe fundamenty i trwa montaż. Równolegle wylewane są fundamenty pod następną serię 40 bramownic. Można powiedzieć, że montaż idzie pełną parą - powiedziała "PB" Dorota Prochowicz, rzecznik prasowy projektu viaToll.

Czy to wystarczy? Do 1 lipca ma stanąć 430 bramownic. Rzecznik projektu zapewnia, że termin ten jest w dalszym ciągu realny do osiągnięcia.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2