reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 30 grudnia 2008

Sharp spod Torunia zwalnia pracowników tymczasowych

Portal nowosci.com.pl zamieścił wiadomość, iż zakład Sharp z Ostaszewa pod Toruniem ma zwolnić część pracowników tymczasowych.
Portal nowosci.com.pl podaje wiadomość, iż Sharp z 450 wynajętych pracowników zwolni do końca I kwartału 2009 około 300 osób, a z setką osób rozstał się już w listopadzie. Według portalu również Sumika prowadzi selekcję pracowników. ‘Od stycznia na części wydziałów, zamiast pracy w systemie 4-brygadowym, będzie 3-brygadowy. Wolne będą soboty i niedziele. Część osób nie będzie produkować, tylko porządkować, przyuczać się itp. Z niepokojem czekamy na informacje, czy zwolnienia nie odbiją się na ‘normalnych’, a nie ‘wypożyczonych’ pracownikach’’ powiedział dla nowości.com.pl Sławomir Borkowski, szef Solidarności w Sharpie.
Na 12 stycznia zaplanowany jest w fabryce audyt Philipsa, jednego z odbiorców wyrobów Sharp Manufacturing Poland, od którego wyników zależy między innymi wielkość zamówień.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2