reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wrocławski Park technologiczny, siedziba Tespol Przemysł elektroniczny | 18 maja 2011

Tespol Sp. z o.o. obchodzi 20 – lecie działalności

W czerwcu tego roku mija 20 rocznica działalności firmy Tespol Sp. z .o.o. –jedynego autoryzowanego przedstawicielstwa i serwisu firmy Tektronix w Polsce.
Firma Tespol jest również jedynym autoryzowanym dystrybutorem i serwisem firmy Rohde&Schwarz, a także firmy Fluke i Pendulum.

Od samego początku działalność firmy związana była z aparaturą kontrolno – pomiarową. Od 1991 roku firma Tespol świadczyła usługi serwisowe, a następnie działalność rozszerzona została o dystrybucję przyrządów
pomiarowych. W roku 2003 firma została przedstawicielem całego portfolio firmy Tektronix i zaopatruje rynek między innymi w około 70% dostarczanych w Polsce oscyloskopów. Ponadto Tespol dostarcza i integruje systemy radiokomunikacyjne dla Marynarki Wojennej, a także świadczy usługi utrzymania i serwisu sieci nadajników radiowych i telewizyjnych firmy Rohde&Schwarz. W roku 2008 Tespol rozpoczął dystrybucję multimetrów Fluke. Firma zajmuje się również przyrządami Pendulum, będącej producentem częstościomierzy oraz wzorców czasu i częstotliwości.

W przeciągu 20 lat firma przeszła dynamiczny rozwój. Obecnie posiada siedzibę we Wrocławiu, biuro handlowe w Warszawie oraz wdrożone systemy zarządzania jakością ISO9001:2009 oraz AQAP2120:2009. W związku ze współpracą z sektorem wojskowym Tespol posiada kancelarię tajną i koncesję na obrót towarami o zastosowaniu militarnym. Jej rzetelność potwierdza przyznanie „Gazeli Biznesu”, co poświadczone zostało wynikami w zeszłym, rekordowym dla firmy roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2