reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Bosch Przemysł elektroniczny | 17 maja 2011

Firmy elektroniczne laureatami European Trusted Brands 2011

10 maja w Warszawie odbyła się Gala European Trusted Brands 2011 podczas której uhonorowane zostały marki, cieszące się największym zaufaniem konsumentów. Przyznano im Złote i Kryształowe Godła European Trusted Brands 2011. Wyróżniono również marki najbardziej przyjazne środowisku.
European Trusted Brands to jedno z największych i najszerzej zakrojonych badań konsumenckich, przeprowadzane w Europie przez Reader’s Digest. Po raz pierwszy przeprowadzono je 10 lat temu. Od tamtej pory co roku jest kontynuowane w kilkunastu krajach europejskich. Kraje, które zostały objęte tegorocznym badaniem to: Austria, Belgia, Czechy, Finlandia, Francja, Holandia, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, Szwajcaria, Szwecja i Węgry oraz po raz pierwszy Chorwacja i Słowenia. Wzięło w nim udział 33 005 respondentów.

Tegoroczni laureaci Złotych i Kryształowych Godeł związani z branżą elektroniczną:

© ETB/Opracowanie własne

Jednocześnie wyróżnione zostały marki, które według ankietowanych są najbardziej przyjazne środowisku. Wygranymi w tej kategorii okazali się Bosch, Duracell i Osram.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2