reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Źródło: Pafal Przemysł elektroniczny | 18 grudnia 2008

Apator ma kłopoty z realizacją prognozy

Apator był wczoraj liderem spadków na GPW – jego kurs obniżył się o 11,65%.Powodem była wypowiedź prezesa Janusza Niedźwieckiego, który na łamach Parkietu stwierdził, iż niewykluczone jest obniżenie prognozy finansowej na ten rok.
W Parkiecie pojawiła się wypowiedź Prezesa Apator Janusza Niedźwieckiego, że niewykluczone jest obniżenie prognozy finansowej za ten rok. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami spółka miała uzyskać 370 mln zł przychodów i 36 mln zł zysku netto. Tymczasem po trzech kwartałach obroty wyniosły 256,5 mln zł, a zysk netto 26,5 mln zł (pisaliśmy o tym na evertiq).
W rozmowie z Parkietem prezes Niedźwiecki potwierdził także, że Apator jest coraz bliżej przejęcia spółki w Rumunii, a zakończenie transakcji może nastąpić jeszcze w styczniu 2009.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2