reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Źródło: Pafal Przemysł elektroniczny | 18 grudnia 2008

Apator ma kłopoty z realizacją prognozy

Apator był wczoraj liderem spadków na GPW – jego kurs obniżył się o 11,65%.Powodem była wypowiedź prezesa Janusza Niedźwieckiego, który na łamach Parkietu stwierdził, iż niewykluczone jest obniżenie prognozy finansowej na ten rok.
W Parkiecie pojawiła się wypowiedź Prezesa Apator Janusza Niedźwieckiego, że niewykluczone jest obniżenie prognozy finansowej za ten rok. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami spółka miała uzyskać 370 mln zł przychodów i 36 mln zł zysku netto. Tymczasem po trzech kwartałach obroty wyniosły 256,5 mln zł, a zysk netto 26,5 mln zł (pisaliśmy o tym na evertiq).
W rozmowie z Parkietem prezes Niedźwiecki potwierdził także, że Apator jest coraz bliżej przejęcia spółki w Rumunii, a zakończenie transakcji może nastąpić jeszcze w styczniu 2009.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 26 2018 15:08 V9.5.0-2