reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 31 marca 2011

EBV Elektronik dystrybutorem Micron

EBV Elektronik, specjalista w dystrybucji półprzewodników na obszarze EMEA podpisał umowę dystrybucyjną z Micron Technology, w celu rozpowszechnienia sprzedaży produktów pamięci Micron na rynku europejskim.
- Dodanie zdywersyfikowanego portfela produktów DRAM firmy Micron pasuje bardzo dobrze do naszego profilu działalności. Szerokie portfolio firmy Micron w połączeniu z wiedzą techniczną, usługami handlowymi i logistyką EBV, pozwolą nam zapewnić klientom szeroki wybór rozwiązań i usług - powiedział Klaus Schlund, dyrektor marketingu technicznego w EBV Elektronik w Poing, Niemcy.

Dzięki tej umowie spółki będą miały okazję do promocji i zwiększenia udziału firmy Micron w głównych krajach europejskich, tj.: Austria, Bułgaria, Czechy, Irlandia, Niemcy, Węgry, Polska, Rumunia, Słowenia, Słowacja, Szwajcaria i Wielka Brytania .

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2