reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renesas Przemysł elektroniczny | 31 marca 2011

Renesas sprzedaje zakład w Kaliforni do Telefunken

Renesas Electronics America Inc zamierza sprzedać zakład produkujący płytki półprzewodnikowe w Roseville, w Kaliforni do Telefunken Semiconductors International LLC. Wartość transakcji szacuje się na 53 mln USD, a jej zamknięcie planowane jest na 2 maja 2011 r.
Telefunken Semiconductors International zamierza wykorzystać 200 mm, osmiocalową linię w fabryce Roseville do produkcji analogowego/mieszanego sygnału, produktów HV i produktów dla swoich strategicznych partnerów.

Telefunken Semiconductors International planuje zawarcie także umowy z Renesas Electronics, w ramach której, Telefunken Semiconductors International skoncentruje się na obecnych klientach Renesas Electronics, pozostawiając na tym samym poziomie wielkość i jakość produkcji w zakładzie w Roseville.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1