reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Murata Przemysł elektroniczny | 29 marca 2011

Zakłady Murata w Japonii wracają do gry

Wznowiono produkcję w 3 dotkniętych przez katastrofę w Japonii zakładach firmy Murata. Aktualizacja poniżej przedstawia sytuację z zakładów na dzień 28 marca 2011 r.
Tome Murata Manufacturing Co., Ltd.: Tome-shi, Miyagi

Konstrukcja zakładu została odrestaurowana i naprawa większości budynków została zakończona. Prace generalnych wykonawców i osób odpowiedzialnych za technologię produkcji są kontynuowane zgodnie z poziomem sprzed katastrofy. Firma spodziewa się, że będzie mogła rozpocząć pełną produkcję wyrobów na początku kwietnia.

Kanazawa Murata Manufacturing Co., Ltd. Sendai Plant

Fabryka w mieście Hakusan, Prefektura Ishikawa osiągnęła już 95% całkowitej zdolności produkcyjnej i rozpoczęła dostarczanie produktów do klientów.

© Murata

Murata Manufacturing Co., Ltd. Oyama Plant

Naprawa budynków i wyposażenia została zakończona, a produkcja wznowiona z dniem 28 marca 2011 r. Obecnie zakład dąży do przywrócenia pełnej mocy produkcyjnej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1