reklama
reklama
reklama
reklama
© NXP Przemysł elektroniczny | 29 marca 2011

NXP: Sprzedaż działu Sound Solution odroczona do 2Q.2011

Antymonopolowy organ regulacyjny zażądał dodatkowego spotkania i poddania ocenie transakcji sprzedaży działu NXP Sound Solutions do Knowles Electronics, spółki należącej do Dover Corporation.
W rezultacie, NXP i Dover Corporation obecnie spodziewają się finalizacji transakcji w połowie drugiego kwartału 2011 r., o ile zostanie wydana zgoda organu regulacyjnego. Niezależnie od postępowania antymonopolowego, o którym mowa powyżej, inne warunki zamknięcia i działania zostały przeprowadzone we wszystkich istotnych aspektach i są gotowe do realizacji.

Tak jak wcześniej, nie ma jednak pewności, że transakcja zostanie zatwierdzona przez komisję regulacyjną. Pierwotnie transakcja sprzedaży miała zostać zakończona do końca pierwszego kwartału 2011 r.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2