reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Fujipoly Przemysł elektroniczny | 30 marca 2011

Nowa dystrybucja w Semicon

Semicon podpisał umowę dystrybucyjną z Fujipoly, producentem materiałów termoprzewodzących oraz złącz.
Fujipoly to producent materiałów termoprzewodzących oraz złącz elestomerowych ZEBRA, umożliwiających połączenie z wyświetlaczami LCD, EL połączenia flex-board, board-board. Stosuje się je również w podstawkach testowych, połączeniach kart pamięci o małych rastrach wyprowadzeń.

Materiały termoprzewodzące znane pod marką SARCON występują w postaci podkładek termoprzewodzących, podkładek żelowych „gap filler”, jak i past termoprzewodzących. Podkładki termoprzewodzące dostępne są w postaci kompozytu silikonowo-ceramicznego na osnowie cienkiej włókniny jak też podkładki elastomerowej o lepkiej powierzchni. Podkładki termoprzewodzące na osnowie siatki adresowane są do zastosowań narażonych na obciążenia mechaniczne a więc konstrukcjach elektroniki siłowej. Podkładki elastomerowe dedykowane są dla zastosowań w płytach głównych, kartach grafiki itp.

Współczynnik termoprzewodnictwa SARCON sięga 18W/mK (popularne materiały to ok. 1W/mK), czyniąc ten materiał standardowym w konstrukcjach urządzeń elektronicznych, w zastosowaniach kosmicznych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2