reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Apator Przemysł elektroniczny | 25 marca 2011

Apator kupił działkę obok Sharp

Apator poinformował o zakupie działki w podstrefie Ostaszewo Pomorskiej SSE. To krok na drodze do budowy nowego zakładu.
9 marca 2011 Apator SA nabył nieruchomość od Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o. o. z siedzibą w Sopocie (PSSE) o powierzchni 5.1 ha za cenę 3.142 tys. zł netto. Nieruchomość znajduje się na terenie PSSE w Ostaszewie.

Umowa zawiera zapisy, iż PSSE sp. z o. o. zobowiązała do złożenia oferty wykonania prawa odkupu ww. nieruchomości w przypadku, gdy sprzedaż przez Apator SA prawa wieczystego użytkowania gruntów wraz z prawem własności budynków i budowli położonych w Toruniu (obecna siedziba), okaże się niemożliwa. Ponadto, Strefa ma prawo odkupu ww. nieruchomości w przypadku gdy do dnia rozpoczęcia przez Apator SA przedmiotowej działalności nie minie więcej niż 5 lat.

Spółka Apator SA uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na obszarze PSSE 28 grudnia 2010 roku. Według wcześniejszych doniesień, spółka chce przenieść produkcję do nowej siedziby na przełomie lat 2011/2012

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2