reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 16 grudnia 2008

Decyzja o przyszłości zakładu Dell w Limerick w styczniu

Decyzja o przyszłości zakładu Dell w Limerick, zatrudniającego obecnie 2.500 osób, ma zapaść na początku stycznia. Znaczna część produkcji ma być transferowana do Polski.
Lokalne media donoszą, iż większość produkcji ma być przeniesiona do polskiego zakładu w ciągu roku 2009. Cytowane są zarówno źródła związane z rządem irlandzkim jak i źródła związane z samą firmą, które zgodnie twierdzą, iż ogłoszenie dotyczące przyszłości zakładu w Limerick zostanie podane do publicznej wiadomości w styczniu 2009.
Tak jak powiedziano wcześniej, spodziewane jest zmniejszenie skali produkcji w zakładzie w Limerick oraz transfer produkcji do Polski. Rzecznik Dell w Irlandii powiedział, iż podobnie jak cała reszta zakładów produkcyjnych Dell, zakład w Limerick jest obecnie przedmiotem analiz.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2