reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 16 grudnia 2008

Decyzja o przyszłości zakładu Dell w Limerick w styczniu

Decyzja o przyszłości zakładu Dell w Limerick, zatrudniającego obecnie 2.500 osób, ma zapaść na początku stycznia. Znaczna część produkcji ma być transferowana do Polski.
Lokalne media donoszą, iż większość produkcji ma być przeniesiona do polskiego zakładu w ciągu roku 2009. Cytowane są zarówno źródła związane z rządem irlandzkim jak i źródła związane z samą firmą, które zgodnie twierdzą, iż ogłoszenie dotyczące przyszłości zakładu w Limerick zostanie podane do publicznej wiadomości w styczniu 2009.
Tak jak powiedziano wcześniej, spodziewane jest zmniejszenie skali produkcji w zakładzie w Limerick oraz transfer produkcji do Polski. Rzecznik Dell w Irlandii powiedział, iż podobnie jak cała reszta zakładów produkcyjnych Dell, zakład w Limerick jest obecnie przedmiotem analiz.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1