reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Atmel Przemysł elektroniczny | 24 marca 2011

LG wybiera Atmel dla swojego tabletu

Rozwiązania Atmel maXTouch znalazły zastosowanie w najnowszym tablecie LG Electronics, G-Slate.
LG Electronics Mobile wybrał rozwiązanie Atmel maXTouch dla swojego niedawno wprowadzonego na rynek tabletu. G-Slate jest wyposażony w ekran 8.9 cala i bazuje na systemie Honeycomb, czyli Androidzie zoptymalizowanym dla potrzeb tabletów. W G-Slate znalazły zastosowanie rozwiązania Atmel mXT1386 maXTouch, jak również procesor NVIDIA Tegra 2 1GHz. Niespełna 9-calowy wyświetlacz WXGA zapewnia użytkownikom wysoką jakość obsługi, dzięki funkcjom obsługiwanym nawet przez dziesięć jednoczesnych dotknięć. Dodatkowo, tablet wyposażony jest w baterię 6.400 mAh, kamerę 3D o rozdzielczości 5 mega pikseli i waży tylko 620g.

Chipy Atmel’a maXTouch wyposażone są w wiele zaawansowanych funkcji. Przykładowo potrafią rozpoznać niezamierzone dotknięcia, na przykład przy chwytaniu urządzenia.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1