reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© REC Przemysł elektroniczny | 22 marca 2011

REC poszukuje inżynierów do nowego centrum R&D

W ubiegłym tygodniu wrocławska firma REC, tworząca oprogramowanie m. in dla elektroniki, oglądała lokale w Zielonej Górze na placówkę badawczo-rozwojową.
W lutym informowaliśmy, że firma typuje na miejsce nowej inwestycji cztery polskie miasta: Zieloną Górę, Opole, Lublin i Gliwice. Mówi się, że początkowo zatrudnionych zostanie 15 inżynierów. Z czasem poziom zatrudnienia ma wzrosnąć do 50 osób.

Tymczasem w ubiegły czwartek przedstawiciele REC oglądali potencjalne lokale w Zielonej Górze pod nową placówkę R&D. Chociaż ostateczna decyzja o wyborze lokalizacji jeszcze nie zapadła, firma zdecydowała się przeprowadzić próbny nabór na Uniwersytecie Zielonogórskim, informuje Strefa Biznesu.

- Ostatecznej decyzji jeszcze nie ma, ale firma przeprowadzi próbny nabór na uniwersytecie. Sprawdzi, czy będzie miała u nas odpowiednie kadry - tłumaczy wiceprezydent miasta Zielona Góra, Dariusz Lesicki.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2