reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Samsung Przemysł elektroniczny | 21 marca 2011

2 firmy elektroniczne z Polski laureatami Top Employers 2011

Wśród 20 laureatów tegorocznej edycji Top Employers 2011 znalazły się dwie firmy związane z sektorem elektronicznym: Samsung Electronics Polska i Elica Group Polska.
Laureaci Top Employers 2011 zostali ocenieni we wszystkich zasadniczych obszarach zarządzania podlegającego kompetencjom działu HR w firmie tj. warunki pracy i kultura organizacyjna, wynagrodzenia i benefity, szkolenia oraz możliwości rozwoju kariery zawodowej. Certyfikat Top Employers Polska jest wręczany przez Fundację Corporate Research Foundation (CRF) działającą w 12 krajach na 3 kontynentach, w tym w Polsce. W 2011 r. przyznano 20 certyfikatów, w tym 2 otrzymały firmy elektroniczne.

Elica Group Polska Sp. z o.o. należąca do włoskiej spółki Elica S.p.a. specjalizuje się w produkcji okapów kuchennych oraz silników niskiej mocy wykorzystywanych w urządzeniach AGD. Na polskim rynku jest obecna od 2005 r. W zakładzie w Jelczu-Laskowicach zatrudnia ok. 500 osób i wciąż tworzy nowe stanowiska pracy.

Samsung Electronics Polska to dynamicznie rozwijający się producent urządzeń elektronicznych i medialnych, półprzewodników, pamięci i integracji systemów. Oferuje atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego nie tylko na poziomie lokalnym, ale także na świecie.

- Cieszymy się, że doceniono działania firmy Samsung w zakresie tworzenia atrakcyjnego miejsca pracy. Wysoko cenimy potencjał tkwiący w naszych pracownikach, dlatego zapewnienie im idealnych warunków do rozwoju zawodowego i osobistego jest naszym priorytetem – mówi Małgorzata Miętek-Bechta, Human Resources & General Affairs Manager

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1