reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PartnerTech Przemysł elektroniczny | 21 marca 2011

PartnerTecha czekają problemy w dostawach komponentów

Kilkunastu dostawców szwedzkiego PartnerTecha zostało bezpośrednio dotkniętych przez trzęsienie ziemi w Japonii. Teraz sam dostawca EMS dostrzega problemy w dostawach komponentów.
Około dwunastu dostawców PartnerTecha zostało bezpośrednio dotkniętych przez tsunami i trzęsienie ziemi w Japonii. W najbliższym czasie spodziewać się można, że ci dostawcy będą mieli trudności z dostarczaniem komponentów szwedzkiej firmie, jak również do innych firm na rynku.

Nie wiadomo jak długo odczuwalne będą braki komponentów na rynku. Producenci, którzy w wyniku katastrofy w Japonii doznali szkód – głównie w obiektach i sprzęcie – starają się jak najszybciej wznowić produkcję w zakładach. W wielu jednak miejscach nadal nie ma pełnego zasilania, co uniemożliwia utrzymanie dawnych mocy produkcyjnych, a co za tym idzie utrzymanie dawnego poziomu dostaw.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1