reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PartnerTech Przemysł elektroniczny | 21 marca 2011

PartnerTecha czekają problemy w dostawach komponentów

Kilkunastu dostawców szwedzkiego PartnerTecha zostało bezpośrednio dotkniętych przez trzęsienie ziemi w Japonii. Teraz sam dostawca EMS dostrzega problemy w dostawach komponentów.
Około dwunastu dostawców PartnerTecha zostało bezpośrednio dotkniętych przez tsunami i trzęsienie ziemi w Japonii. W najbliższym czasie spodziewać się można, że ci dostawcy będą mieli trudności z dostarczaniem komponentów szwedzkiej firmie, jak również do innych firm na rynku.

Nie wiadomo jak długo odczuwalne będą braki komponentów na rynku. Producenci, którzy w wyniku katastrofy w Japonii doznali szkód – głównie w obiektach i sprzęcie – starają się jak najszybciej wznowić produkcję w zakładach. W wielu jednak miejscach nadal nie ma pełnego zasilania, co uniemożliwia utrzymanie dawnych mocy produkcyjnych, a co za tym idzie utrzymanie dawnego poziomu dostaw.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1