reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Źródło: Acculogic Przemysł elektroniczny | 16 grudnia 2008

PCB Service rozszerza swoją obecność na polskim rynku

Dostawca sprzętu i usług dla sektora elektronicznego z Gdańska, firma PCB Service, stworzy centrum transferu technologii testowania do firm EMS.
Uwe Trier, od 1 listopada 2008 Manager Dywizji Elektronicznej PCB Service, powiedział evertiq: ‘Będąc partnerem Viscom, Acculogic i Zevac jesteśmy mocnymi partnerami na rynku. W roku 2009 powołamy do życia platformę, łączącą funkcje szkoleniowe i serwisowe’

PCB Service zostało założone w roku 1998 i początkowo specjalizowało się w dostawach sprzętu testującego dla produkcji PCB. W ostatnim okresie rozszerzyło swoją ofertę skierowaną do sektora EMS, dystrybuując testery produkowane przez Viscom (AOI, XRay), Acculogic (testery wykorzystujące adaptery lub technologię flying probe, urządzenia boundary scan) oraz stacje naprawcze Zevac. W najbliższych planach jest dystrybucja sprzętu programującego mikrokontrolery oraz ubrania ESD.

‘Nie wystarcza jedynie sprzedawać maszyny. Pozytywną przyszłość buduje się w oparciu o rzetelną współpracę sprzedawcy i nabywcy, której celem jest transfer wiedzy do firmy’ dodaje Uwe Trier.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2