reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Ente Przemysł elektroniczny | 18 marca 2011

Technologia produkcji urządzeń do bezpiecznej transmisji radiowej

Gliwicki producent Ente, we współpracy z Politechniką Śląską realizuje projekt celowy z obszaru obronności i bezpieczeństwa państwa pt. „Opracowanie technologii oraz uruchomienie produkcji urządzeń do bezpiecznej transmisji radiowej” w okresie od 22 grudnia 2010 r. do 30 kwietnia 2013 r.
Celem projektu jest opracowanie kompleksowego procesu produkcji urządzeń stacji bazowych i klienckich do bezpiecznej transmisji radiowej w technologii WiMax. Urządzenia wsparte będą oprogramowaniem zarządczym i diagnostycznym umożliwiającym ocenę i kontrolę poprawności działania urządzeń i przesyłanych treści. Projekt zakłada wykonanie urządzeń radiowych odpornych na zakłócenia. Dodatkowo w ramach projektu zostaną zaimplementowane algorytmy zapewniające bezpieczną, szyfrowaną transmisję danych pomiędzy stacją bazową a terminalami systemu.

Projekt współfinansowany jest ze środków na naukę w latach 2010-2011 jako projekt celowy.

Źródło: Ente

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2