reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Futase Przemysł elektroniczny | 21 marca 2011

Konstrukcja smartfona Samsung Galaxy S 4G

Samsung Galaxy S 4G to rozwojowa wersja smartfonu Samsung Galaxy S Vibrant. Zmiany w stosunku do poprzednika to przede wszystkim kamera przednia VGA oraz nowsza wersja system operacyjnego Android.
Samsung Galaxy S 4G to rozwojowa wersja smartfonu Samsung Galaxy S Vibrant. Zmiany w stosunku do poprzednika to przede wszystkim kamera przednia VGA oraz nowsza wersja system operacyjnego Android. Jak kilka innych modeli Samsung’a, smartfon ten wyposażony jest również w 5.0 mpx kamerę tylną oraz wyświetlacz super AMOLED. Pozostałe istotne elementy urządzenia to:
• Omawiany model został wyposażony w pamięć 4GB typu DDR2 SDRAM, produkowaną przez Samsung.
• Również procesor aplikacji to komponent produkcji samego Samsunga: N34FW03 1GHz Intrinsity
• Moduł zasilania MAX8987 został opracowany przez Maxima.
• Zarządzanie funkcjami Bluetooth oraz tumera radiowego odbywa się za pomocą Broadcom BCM4329 802.11, popularnej kostki, używanej między innymi w Motorola Atrix i kilku innych smart fonach.
• W urządzeniu znalazły się też dwa produkty ST Ericsson: chip GPS o oznaczeniu GNS7560, jak również modem HSPA+ 21 Mbps o nazwie THOR 5730
• W urządzeniu zostały również zamontowane akcelerometr produkcji Bosch Sensortech oraz kontroler ekranu dotykowego Atmel MXT224

Źródło: na podstawie chipworks.com

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2