reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Electrolux Przemysł elektroniczny | 18 marca 2011

Electrolux szykuje nową inwestycję w Wałbrzyskiej SSE

Komisja Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej pozytywnie rozpatrzyła ofertę złożoną przez Electrolux Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, na uzyskanie zezwolenia na prowadzenie działalności na terenie Podstrefy Świdnica. Koncern będzie uprawniony do skorzystania z pomocy publicznej.
Zarządzający Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną „INVEST - PARK" poinformował o zakończeniu przez komisję spraw rokowań wyznaczonych na dzień 14 marca 2011 r. Miały one na celu wyłonienie przedsiębiorcy, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie WSSE „INVEST - PARK" uprawniające do korzystania z pomocy publicznej. Na rokowania została złożona jedna oferta przez Electrolux Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

Electrolux posiada w Polsce cztery nowoczesne fabryki - w Siewierzu, Żarowie, Oławie i Świdnicy. Firma otworzyła w Polsce również Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych w Krakowie, Centrum Logistyczne w Oławie oraz Magazyn Produktów Gotowych w Pruszkowie. Łączna wartość inwestycji Electroluxa w Polsce wyniosła do tej pory ponad 132 mln EUR.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1