reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Vedia Przemysł elektroniczny | 17 marca 2011

Działania Vedii w Chinach

W związku z planowaniem wspólnego przedsięwzięcia Vedii z partnerem chińskim, polegającym na prowadzeniu fabryki urządzeń elektronicznych na terenie Chin, zarejestrowano nową spółkę, która będzie działała pod firmą New Dragon Electronics Ltd.
Obecnie Vedia i partner chiński zakończyły proces rejestracji spółki prawa Hong Kongu. Nowa spółka będzie prowadzona pod firmą New Dragon Electronics Ltd. W ciągu najbliższych 8 dni partnerzy planują dokonanie podwyższenia kapitału akcyjnego nowej spółki do kwoty ok. 2.000.000 PLN. Partner chiński będzie docelowo posiadał 40% kapitału akcyjnego nowej spółki.

Strony transakcji przygotowują się do wspólnego działania i wspólnej obsługi zamówień składanych do tej pory do partnera chińskiego. Pierwsze zamówienia będą realizowane w marcu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2