reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Iconex Przemysł elektroniczny | 14 marca 2011

Kamic Group przejmuje polski Iconex

1 marca 2011 r. Kamic Group Electronics przejęło Iconex Sp. z o.o.
Iconex jest firmą produkcyjną, skoncentrowaną na branży telekomunikacyjnej i produkcji kabli optycznych oraz elementów pasywnych (zarówno światłowodowych jak i miedzianych). Firma zatrudnia 25 osób i stacjonuje w Babicach Nowych, 10 km od centrum Warszawy. Spółka jest częścią szwedzkiej grupy przemysłowej Amplex.

- Przejęliśmy imponujący zakład z ogromnymi możliwościami, które jesteśmy w stanie wykorzystać Przejęcie jest zgodnie z naszą strategią, aby stać się wiodącym producentem w północnej Europie. Iconex był naszym głównym dostawcą ODF, światłowodów i kabli miedzianych. Będziemy teraz mogli wprowadzić gamę produktów Iconex na nowe rynki i rozszerzyć naszą ofertę na lokalnym rynku polskim - powiedział Matthias Eriksson, dyrektor regionalny Kamic Group Electronics.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1