reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Flextronics Przemysł elektroniczny | 11 marca 2011

Emulex klientem Flextronics

Flextronics w swoim zakładzie w Zhuhai, w Chinach, będzie produkował i zapewni usługi CTO (configure-to-order) dla Emulex. Dostawca EMS będzie także wspierał logistykę Emulex na całym świecie.
- Flextronics odgrywa teraz kluczową rolę w naszej strategii produkcji, wspierając nasz rozwój na międzynarodowym rynku i poprawiając czas wprowadzenia produktów na rynek, przy jednoczesnym utrzymaniu poziomu jakości, czego oczekują nasi klienci - powiedział Terry Meehan, wiceprezes ds. zarządzania łańcuchem dostaw w Emulex.

- Emulex jest jednym z najbardziej dynamicznych producentów w branży konwergentnych rozwiązań sieciowych, który oferuje szeroki wachlarz rozwiązań komunikacyjnych I/O. Poprzez utworzenie długoterminowej relacji z Emulex, Flextronics jest w stanie rozwinąć się na rynku łączności elektronicznej - powiedział Michael Clarke, prezes Flextronics Infrastructure.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2