reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Lumel Przemysł elektroniczny | 10 marca 2011

Lumel wynajmie nieruchomości

Jeszcze w październiku 2010 r. Lumel S.A. planował zbycie nieruchomości przy ulicy Dąbrowskiego 14, w centralnej części Zielonej Góry. Teraz w komunikacie spółki czytamy, że powierzchnie magazynowe mieszczące się pod tym adresem są do wynajęcia.
Lumel S.A. zamierzał pozyskać z transakcji sprzedaży nieruchomości ok. 7.6 mln zł. Aktualnie „w związku z wybudowaniem nowego zakładu w specjalnej strefie ekonomicznej przy ul. Słubickiej 1 w Zielonej Górze Lubuskie Zakłady Aparatów Elektrycznych „Lumel” S.A. posiadają do wynajęcia na działalność gospodarczą  kompleks nieruchomości obejmujący: hale produkcyjne, magazyny, parkingi, place zlokalizowane w Zielonej Górze przy ul. Gen. J. Dąbrowskiego 14”. Teren pod wynajem zabudowany jest obiektami produkcyjno – magazynowymi o łącznej powierzchni użytkowej ok. 9 000 m2. Cena najmu pozostaje do uzgodnienia.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2