reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 09 marca 2011

Assembléon dołącza do projektu SuMa

Projekt SuMa jest obecnie w toku, a Assembléon opracowuje maszyny pick & place, które zmniejszą zużycie energii oraz pozostałych kosztów operacyjnych o co najmniej 30%.
SuMa (Sustainable Machines) jest następcą projektu badawczego SUPREME z 2009 r., który miał na celu tworzenie trwałych systemów high-tech. Assembléon partneruje przy projekcie Politechnice w Eindhoven i organizacji badawczej TNO, przy udziale firm, takich jak:Tegema, Fiberworx i Frencken.

Produkty z serii A od Assembléon wyznaczają nowe standardy niskiego zużycia energii wśród maszyn pick & place. Urządzenia zużywają o połowę mniej energii elektrycznej niż stanowi średnie zużycie w branży, oszczędzając do 10'000 USD przy jednej maszynie rocznie. SuMa zamierza poprawić te wyniki i umocnić pozycję maszyn pick & place serii A do montażu płytek PCB.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1