reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Samsung Przemysł elektroniczny | 09 marca 2011

65,23 mln zł dla Samsung Electronics Poland Manufacturing

W pierwszym rozdaniu dotacji w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Poddziałanie 4.5.1 Samsung Electronics Poland Manufacturing otrzyma 65,23 mln zł
Samsung Electronics Poland Manufacturing otrzyma dofinansowanie na „wdrożenie innowacyjnych technologii w zakładach produkcyjnych pralek i lodówek”. Wartość dotacji stanowi 65.230.049,70 zł.

- Wszystkie planowane w przyszłym roku płatności, które trafią do przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu i samorządów, będą największe w historii agencji. Rok 2011 i następne będą wymagać od nas podjęcia bardzo wielu działań w sferze kontraktowania środków, dokonywania płatności oraz monitorowania realizacji projektów – powiedziała „Rzeczpospolitej” Bożena Lublińska-Kasprzak, prezes PARP.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2