reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Wasko Przemysł elektroniczny | 08 marca 2011

Wasko dostarczy sprzęt na potrzeby systemu SI PR

CPI MSWiA zawarło umowę z firmą Wasko na dostawę stanowisk i konsol dyspozytorskich oraz kart i czytników na potrzeby zintegrowanego systemu informatycznego powiadamiania ratunkowego.
Zgodnie z umową Wasko dostarczy 330 szt. stanowisk dostępowych, 330 szt. konsol dyspozytorskich zintegrowanej łączności, 990 szt. kart inteligentnych oraz 330 szt. czytników kart na potrzeby zintegrowanego systemu SI PR, umożliwiającego przyjęcie i rejestrację zgłoszeń na numer alarmowy 112 oraz inne numery alarmowe.

W ramach zamówienia przewidziane jest udzielenie MSWiA licencji na oprogramowanie standardowe oraz przeprowadzenie warsztatów i konserwacji dostarczonych konsol dyspozytorskich zintegrowanej łączności, a także świadczenie usługi gwarancyjnej i serwisu gwarancyjnego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1