reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Lacroix Electronics Solution Przemysł elektroniczny | 07 marca 2011

Lacroix i Telnet podpisali list intencyjny

List intencyjny został podpisany 24 lutego 2011 r. i zakłada utworzenie organizacji i wspólne działanie Telnet i Lacroix Electronics Solutions w zakresie inżynierii produktów.
Organizacja zostanie utworzona wiosną 2011 r. i ma na celu oferowanie kompleksowych usług w zakresie inżynierii produktów, w tym projektowania, opracowywania i weryfikacji prototypów, jak i produkcję w obiektach Lacroix Electronics.

Sojusz ten jest wynikiem wspólnych interesów strategicznych i operacyjnych. Wraz z rosnącym popytem na projekty rozwojowe dla głównych graczy w sektorze przemysłowym, samochodowym i lotniczym, Telnet, Lacroix Electronics Solutions i Lacroix Electronics działając razem będą w stanie zoptymalizować swoje działania badawczo-rozwojowe i możliwości produkcji, w celu wspierania swoich klientów na konkurencyjnym poziomie cen i jakości.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1