reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Źródło: PAFAL SA Przemysł elektroniczny | 05 grudnia 2008

PAFAL podpisał umowę o wartości 13.4 mln zł.

PAFAL SA, wchodzący w skład Grupy Apator SA, zawarł umowę na dostawę liczników elektrycznych do koncernu ENION SA o wartości 13.4 mln zł.
Zamówienie zostało złożone 1 grudnia 2008 przez Cechtar Sp. z o. o. z siedzibą w Tarnowie. Zamówienie dotyczy dostawy elektronicznych liczników energii elektrycznej do koncernu ENION SA. Wartość umowy wynosi 13.360 tys. zł a dostawy liczników będą realizowane w 2009 roku.

Spółka CECHTAR powstała 31.12.1996r. w wyniku wewnętrznych przekształceń Zakładu Energetycznego Tarnów S.A. na bazie byłej Wzorcowni Liczników. Firma wykonuje usługi w zakresie naprawy urządzeń sterowania o pomiaru przepływu energii elektrycznej, dokonuje także ich legalizacji. Prowadzi również działalność handlową i dystrybuuje urządzenia firm Pafal Świdnica, Fania Przemyśl, Metron Toruń, Rabbit Wrocław i Automatex Poznań.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1