reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 04 września 2008

Eurocircuits przenosi się do nowej siedziby

Oferujący swoje usługi również w Polsce, belgijski producent PCB w listopadzie przenosi się do nowej siedziby w Mechelen
Stary budynek – wynajmowana hala produkcyjna – stała się zbyt mała i zbyt mało komfortowa dla obecnych potrzeb firmy i producent podjął decyzje o zakupie innej nieruchomości. Przeprowadzka do nowej siedziby zaplanowana jest na koniec listopada 2008.

W belgijskim Mechelen znajduje się kierownictwo oraz dział sprzedaży Eurocircuits. Produkcja samych płytek, podobnie jak do tej pory, będzie kontynuowana w zakładzie zlokalizowanym na Węgrzech. Wkrótce w Mechelen 12 osób będzie się zajmować obsługą logistyki i sprzedaży. Eurocircuits wdrożył strategię sprzedaży PCB za pomocą specjalnie desygnowanej platformy internetowej.

Dodatkowo, firma wprowadziła do swojej oferty szablony do nanoszenia pasty lutowniczej. Nowa usługa jest skierowana do inżynierów oraz do działów produkcji, które zajmują się montażem płytek prototypowych oraz niskoseryjnych. Nakładanie pasty ręcznie jest czasochłonnym i żmudnym procesem, natomiast szablony stanowią drogie narzędzie, którego konieczność zamawiania u kolejnego dostawcy nie tylko zwiększa znacznie koszty wykonywania zamówienia i czas realizacji, lecz zwiększa też ryzyko wystąpienia błędów. Klienci Eurocircuits mogą obecnie błyskawicznie uzyskać wycenę swojego zamówienia, składającego się z płytek i szablonu.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2018 11:24 V11.8.1-1