reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 03 grudnia 2008

Radius planuje osiągnąć sprzedaż na poziomie 75-80 mln euro w perspektywie 5 lat

Radius z Karlskrony (Szwecja) przeżywa gwałtowny rozwój i planuje w perspektywie pięciu lat zwiększyć przychody z obecnych 20 mln euro do poziomu 75-80 mln euro rocznie.
W roku 2007 Radius osiągnął przychody na poziomie 20 mln euro. CEO firmy, Hans Ottosson, stwierdził : ‘Sprzedaż Radius w 2008 będzie nieco niższa w porównaniu do ubiegłego roku. Niemniej jednak rok 2009 wygląda dla firmy naprawdę dobrze.’

Pomimo iż obecny portfel oczekujących zleceń składa się głównie europejskich klientów, firma spodziewa się silnego wzrostu na rynku USA, a także na rynku Australii, na którym Radius rok temu założył biuro. Ostatnie z przedstawicielstw zostało ustanowione w Hanowerze (Niemcy). Firma dostarczy sprzęt zabezpieczający dostawy energii elektrycznej do trakcji na terenie Niemiec, a firma wierzy, że to zlecenie będzie stanowiło prawdziwy przełom na rynku niemieckim. Radius dostarczy również urządzenia nadzorujące rurociągi w Arabii Saudyjskiej.

Hans Ottosson widzi dobre perspektyw dla Radius ’Firma jest w stanie wypełnić plan na najbliższe pięć lat, co oznacza, iż będzie ona osiągać przychody a poziomie 75- 80 mln euro rocznie’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-1