reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 01 grudnia 2008

Zakład Volvo z Wrocławia wyprodukował 5 tysięcy autobusów

WNP.pl poinformował o wyprodukowaniu pięciotysięcznego egzemplarza autobusu we wrocławskiej fabryce Volvo. Był to model Volvo 8700LE, który został zakupiony przez KVG Stade z Niemiec.
Detmar Kampmann, prezes Volvo Polska Centrum Przemysłowe: ’Motywem przewodnim całej naszej działalności jest zawsze i niezmiennie ukierunkowanie na klientów i dostarczanie im konkurencyjnych pojazdów, łączących zaawansowaną technologię ze standardami najwyższej jakości, zgodnie z kluczowymi wartościami Volvo, jakimi są Jakość, Bezpieczeństwo i Troska o Środowisko Naturalne. W ten sposób zyskujemy lojalność i zaufanie klientów, które mają dla nas ogromną wartość.’

Fabryka Autobusów Volvo działa we Wrocławiu od 1995 r. Powstają tu kompletne autobusy miejskie, międzymiastowe i turystyczne sprzedawane na rynkach całej Europy. ‘Fabryka we Wrocławiu jest naszą największą i najnowocześniejszą fabryką w Europie, która zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników, produkujących wysokiej jakości autobusy Volvo. Wyprodukowanie 5-tysięcznego autobusu to powód do dumy i jestem przekonany, że wkrótce osiągniemy liczbę 10 000 autobusów’ powiedział dla WNP.pl Hakan Karlsson, prezes Volvo Bus Corporation.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1