reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 03 grudnia 2010

SKS Connecto otworzy zakład produkujący wiązki kablowe w Grudziądzu

W marcu 2011 r. w Grudziądzkim Parku Przemysłowym produkcję rozpocznie fińska firma SKS Connecto, która zajmie się w Polsce produkcją wiązek kablowych.
W wyniku współpracy Kujawsko-Pomorskiego Centrum Obsługi Inwestora z Grudziądzkim Parkiem Przemysłowym 4 listopada Grudziądzki Park Przemysłowy po półrocznych negocjacjach, podpisał umowę z kolejnym inwestorem.

W marcu 2011 r. produkcję tam rozpocznie SKS Connecto Polska. Na pierwszym etapie prace ma znaleźć 50 osób, później zatrudnienie będzie na poziomie 150 pracowników. Firma zamierza produkować w Grudziądzu wiązki kablowe.

SKS Connecto Polska jest spółką córką fińskiej grupy, która została założona w 1924 r i zajmuje się produkcją m. in. kabli, przewodów, elementów automatyki, urządzeń sterujących i czujników w Finlandii, Rosji, krajach bałtyckich i Chinach. Obroty grupy w 2009 r. wyniosły 77 mln euro, a zatrudnienie 650 osób.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 26 2018 15:08 V9.5.0-1