reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kornwa dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 listopada 2008

Scanditron Polska zorganizował seminarium Stencil Day 2008

Seminarium Stencil Day 2008 miało miejsce 25 listopada 2008. Podczas spotkania dokonano oficjalnego otwarcia produkcji szablonów, produkowanych we współpracy z DEK.
Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele europejskiej organizacji Scanditron, którzy dokonali prezentacji historii i potencjału koncernu ElektronikGruppen BK AB, którego częścią jest Scanditron. Swoje prezentacje demonstrowali również przedstawiciele DEK, na licencji którego odbywać się będzie produkcja szablonów w Scanditron Polska. DEK jest dostawcą wszystkich elementów, niezbędnych do zapewnienia najwyższej jakości produkcji – począwszy od stalowych arkuszy, będących materiałem wyjściowym do produkcji, poprzez urządzenie laserowe i oprogramowanie, skończywszy na preparatach, umożliwiających utrzymanie idealnego stanu wyprodukowanych szablonów.

Spotkanie cieszyło się dużym powodzeniem – na seminarium przybyło około 30 uczestników, którzy wysoko oceniali poziom prezentowanej wiedzy. Uczestnicy mieli możliwość kompleksowego zapoznania się z całym procesem produkcji stempli, a także z szeregiem zagadnień dotyczących samego procesu nanoszenia pasty lutowniczej (Scanditron jest również dystrybutorem sprzętu DEK).

Marcin Jastrząbek, General Manager polskiego oddziału Scanditron, powiedział dla evertiq:
’Jesteśmy szczęśliwi, że uruchomienie produkcji szablonów spotkało się z tak wielkim zainteresowaniem naszych klientów. Produkcja laserowo ciętych szablonów jest kontynuacją rozwoju filozofii firmy Scanditron dostarczania kompleksowego rozwiązania dla producentów elektroniki (urządzeń, materiałów, szkoleń, serwisu) we wszystkich krajach, w których obecna jest nasza firma. Jesteśmy również dumni że nasza wieloletnia i bliska współpraca z firmą DEK pozwoliła nam na uruchomienie produkcji szablonów’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1