reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 29 listopada 2010

15 mln zł na rozbudowę zakładu HMS w Wykrotach

HMS zamierza wydać 15 mln zł na nową halę produkcyjną w Wykrotach. Inwestycji towarzyszyć będzie stworzenie 150 nowych miejsc pracy w ciągu 7 miesięcy.
HMS Polska należący do niemieckiego koncernu RENA, który jest producentem i dostawcą nowoczesnych linii galwanotechnicznych do obróbki fotoogniw baterii słonecznych oraz elektronicznych płyt drukowanych, zapowiada kolejne inwestycje w kamiennogórskiej specjalnej strefie ekonomicznej.

- Sprawdzony partner, zdeterminowany partner i liczę na to, że ta współpraca będzie rozwijała się nawet po realizacji tego przedsięwzięcia, bo takie domysły już są - powiedziała w Radiu Wrocław prezes strefy, Iwona Krawczyk.

Powstaje nowa hala produkcyjno-biurowa. Po zrealizowaniu tej inwestycji powierzchnia produkcyjna zwiększy się z 2 tys. m2 do 10 tys. m2. Firma będzie produkowała w nowym zakładzie maszyny wykorzystywane do tworzenia ogniw słonecznych. Na budowę obiektu wyda 15 milionów złotych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2