reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Źródło: Bogart, Dobre Miasto Przemysł elektroniczny | 29 listopada 2010

Bogart inwestuje w system sitodruku DEK Horizon

Dostawca usług EMS, firma Bogart, Dobre Miasto rozszerzyła swoją linię produkcyjną montażu powierzchniowego o najnowszy model drukarki szablonowej DEK Horizon.
Bogart Dobre Miasto specjalizuje się w usługach B2B najnowszych technologii z dziedziny elektroniki, mechaniki i mechatroniki. Dotychczas do produkcji SMT wykorzystywany był zakupiony w 2010 roku model drukarki bezszablonowej z technologią Jet Printing firmy MYDATA. Ustawienie w jednej linii dwóch drukarek zwiększyło wydajność całej linii i umożliwiło wykorzystanie najlepszych cech dwóch technologii - szybkiej i precyzyjnej drukarki szablonowej oraz drukarki bezszablonowej z możliwością dowolnego kształtowania pól lutowniczych, idealnej do najbardziej zaawansowanych technologicznie projektów.

Zakup najnowszego, w pełni automatycznego systemu sitodruku DEK Horizon podyktowany był przyśpieszeniem cyklu produkcyjnego. Jednym z podstawowych wymogów wyboru sitodrukarki był zaawansowany technicznie, a jednocześnie łatwy w obsłudze system kontroli. DEK Horizon jest wielokrotnie nagradzany za technologię kontroli położenia pasty HawkEye.

- Klientami firmy Bogart, Dobre Miasto są najbardziej wymagający klienci branży elektronicznej, techniki użytkowej, techniki pomiarowej i motoryzacji - informuje Michał Cieślak, dyrektor ds. rozwoju w firmie. Po instalacji nowej maszyny i dziennym szkoleniu linia ruszyła pełną mocą, a wybór okazał się po raz kolejny trafny – dodaje.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2