reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
WB Electronics Przemysł elektroniczny | 26 listopada 2010

WB Electronics, Radmor i Enamor zaangażowani w umowę offsetową z Thales

Thales Nederland B.V od grudnia 2001 r. realizuje Umowę Offsetową na dostawy uzbrojenia i sprzętu wojskowego do okrętów klasy ORKAN dla Polskiej Marynarki Wojennej. W jej realizację zaangażowanych są polskie firmy elektroniczne WB Electronics, Radmor i Enamor.
Umowa Offsetowa z Thales Nederland B.V. jest realizowana z rocznym wyprzedzeniem i ma szansę stać się pierwszą w pełni wykonaną umową offsetową w Polsce – powiedział wiceminister gospodarki Dariusz Bogdan podczas spotkania z Basem Sorgdragerem, przedstawicielem Thales NL. Rozmowy odbyły się 19 listopada 2010 r. w MG.

W realizację Umowy Offsetowej zaangażowanych jest 6 polskich firm: Radmor S.A., OBR Centrum Techniki Morskiej S.A., Stocznia Marynarki Wojennej S.A., WB Electronics Sp. z o.o., PP Enamor Sp. z o.o. oraz Storsack Polska Sp. z o.o. W umowie ujętych zostało siedem zobowiązań offsetowych bezpośrednich oraz jedno zobowiązanie pośrednie. Do pełnego zakończenia realizacji Umowy Offsetowej pozostał jedno zobowiązanie offsetowe.

Jest to jedna z trzech pierwszych umów offsetowych zawartych przez Ministra Gospodarki w imieniu Skarbu Państwa RP. Jej wartość to blisko 76,3 mln euro – poinformował wiceszef MG.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-2