reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 25 listopada 2008

Indyjski hub europejskich firm PCB

Europejscy producenci PCB zlecają część swojej produkcji i projktowania do Indii. Region wokół Mysore-Tumkum staje się centrum produkcji PCB w Indiach.
Według Tech-on, europejskie firmy, takie jak AT&S, CIPSA-RIC India (joint venture indyjsko-hiszpańsko-włoskie) coraz częściej spoglądają na Indie, poszukując niskokosztowej produkcji. Niedawno pojawiły się pogłoski, iż Würth Electronic ma założyć zakład w Mysore, inne firmy juz nawet ustanowiły tam swoje oddziały. Austriacki AT&S zainwestował 57 mln USD w swój drugi już zakład w Nanjangud, który będzie produkować wielowarstwowe płytki dla sektorów motoryzacyjnego czy medycznego. Produkcja ma rozwinąć się w drugiej połowie 2009 roku. CIPSA-RIC India, firma o indyjsko-hiszpańsko-włoskim akcjonariacie, zainwestuje kolejne 20 mln USD w zakład w Tumkur.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1