reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 25 listopada 2008

Indyjski hub europejskich firm PCB

Europejscy producenci PCB zlecają część swojej produkcji i projktowania do Indii. Region wokół Mysore-Tumkum staje się centrum produkcji PCB w Indiach.
Według Tech-on, europejskie firmy, takie jak AT&S, CIPSA-RIC India (joint venture indyjsko-hiszpańsko-włoskie) coraz częściej spoglądają na Indie, poszukując niskokosztowej produkcji. Niedawno pojawiły się pogłoski, iż Würth Electronic ma założyć zakład w Mysore, inne firmy juz nawet ustanowiły tam swoje oddziały. Austriacki AT&S zainwestował 57 mln USD w swój drugi już zakład w Nanjangud, który będzie produkować wielowarstwowe płytki dla sektorów motoryzacyjnego czy medycznego. Produkcja ma rozwinąć się w drugiej połowie 2009 roku. CIPSA-RIC India, firma o indyjsko-hiszpańsko-włoskim akcjonariacie, zainwestuje kolejne 20 mln USD w zakład w Tumkur.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1