reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 24 listopada 2010

NoteStar powalczy o rynek tabletów

NoteStar zaprezentował nowy tablet iTouch Book, który może zastąpić notebooka. Dzięki wydajnemu procesorowi, klasycznemu systemowi operacyjnemu Windows i wielu wbudowanym wejściom USB, może stać się konkurencją dla iPada, czy Galaxy.
Tablet NoteStar iToch Book model TB2010SX został wyposażony w dotykową matrycę 10 cala 1024 x 768 pikseli, procesor Intel Atom 1.66GHz, 2 GB RAM i dysk 160GB.

Jego przewaga nad iPadem Apple, czy Galaxy Samsunga, to klasyczny system operacyjny Windows 7 lub XP. Urządzenie posiada też komplet wyjść: 3 USB, VGA (do podłączenia rzutnika), Lan, Audio in/out oraz czytnik kart i Express Card. Wbudowano również kamerę frontową –Webcam.

Jak dodamy do tego możliwość połączeń za pomocą przewodowego LAN i bezprzewodowego WiFi, czy też poprzez opcjonalny wewnętrzny Bluetooth i modem 3G dostajemy tablet, który może znaleźć zastosowanie w wielu dziedzinach i walczyć o pozycję na światowym rynku tabletów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2