reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 24 listopada 2010

TPV wybuduje trzecią halę produkcyjną w Gorzowie

TPV Displays Polska przeprowadziło postępowania urzędnicze związane z rozbudową kompleksu produkcyjnego w Gorzowie Wielkopolskim. W ramach przedsięwzięcia powstanie na tym terenie już trzecia hala produkcyjno-magazynowa.
Nowa hala produkcyjna będzie miała powierzchnię ok. 40 tys. mkw i wybudowana zostanie przy ulicy Złotego Smoka, informuje wnp.pl

Przypomnijmy, że już w lipcu Radio Zachód zapowiadało, że ‘tajwańska firma , produkująca dotychczas monitory i telewizory ciekłokrystaliczne, zamierza rozszerzyć swoją produkcję o telewizory w technologii diodowej LED’ i negocjuje z Zarządem Kostrzyńsko Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomiczne w celu rozbudowania kompleksu produkcyjnego w Gorzowie Wielkopolskim. Z wcześniejszych ustaleń wynika, że koncern planuje wydać 56 mln zł.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2