reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Źródło: Kapsch Przemysł elektroniczny | 23 listopada 2010

Kapsch TrafficCom przejął największego amerykańskiego dostawcę ESP

Kapsch TrafficCom przejął Mark IV IVHS, największego dostawcę elektronicznych systemów poboru opłat w Ameryce Północnej.
Kapsch TrafficCom kupił poprzez spółki zależne udziały firmy MARK IV IVHS, stanowiącej część MARK IV IVHS, LLC, na Stany Zjednoczone, Kanadę i Meksyk za kwotę 70 mln dol. Transakcja ma strukturę zakupu giełdowego firm, które są własnością Mark IV IVHS, a jej zamknięcie planowane jest na 30 listopada 2010 roku.

--
MARK IV IVHS projektuje i produkuje urządzenia technologii DSRC, które są szeroko używane przez podmioty zarządzające autostradami, mostami i systemami poboru opłat do wspomagania operacji inteligentnych systemów transportowych (ITS) i zautomatyzowanych systemów ruchu drogowego. Z 21.8 milionów funkcjonujących urządzeń i ponad 3,700 wyposażonych pasów ruchu, MARK IV IVHS jest największym dostawcą wyposażenia związanego z ESP w Ameryce Północnej.

Źródło: Kapsch

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2