reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
@ IBM Przemysł elektroniczny | 22 listopada 2010

IBM otworzył Cloud Competence Center w Krakowie

IBM otworzył Cloud Competence Center przy swoim Laboratorium Oprogramowania w Krakowie, poinformowała spółka w komunikacie. Nowe centrum ma pomóc lokalnym przedsiębiorcom wprowadzać i rozwijać nowe środowiska przetwarzania w technologii "cloud computing".
‘Działające od 2009 roku Krakowskie Centrum Innowacji w Biznesie poszerzy zakres swoich kompetencji przetwarzania w chmurze i stanie się głównym ośrodkiem Cloud Competence Center IBM w regionie, gromadzącym pełną wiedzę IBM w tym zakresie’ - czytamy w komunikacie.

IBM poinformował też, że krakowskie centrum zapewnia dostęp do wersji testowych technologii firmy. Równocześnie firma ogłosiła udostępnienie nowej platformy typu cloud "IBM Cloud Service Provider Platform" dla dostawców usług komunikacyjnych.

Źródło: ISB

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1